Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçları açıklandı. Şeyh Edebali Üniversitesini tercih ederek eğitimine hak kazanan binlerce öğrenci Bilecik’e geliyor.

Farklı illerden ve ülkelerden gelerek yıllarını Bilecik’te geçirecek öğrenciler için Bilecik yönetiminden de ilk  mesajlar geldi.  Üniversite, yerel ve genel yönetim idarecileri; gelecek öğrencilere başarı dilerken, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olacaklarını belirttiler.

Bilecik Valisi Şefik Aygöl,

“2023  YKS yerleştirme sonuçları gençlerimize ve ailelerine hayırlı olsun. Bilecik ’imizi tercih ederek üniversite hayatına adım atan gençlerimize hoş geldiniz diyoruz. Valilik, Üniversite ve tüm Bilecikli hemşehrilerimizle ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olacağız.”

Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı,

“2023 YKS yerleştirme sonuçları tüm gençlerimize hayırlı olsun.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ni tercih ederek şehrimizde akademik hayatına başlayacak tüm gençlerimize hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum.

Bilecik Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız.”

Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir,

 “2023 YKS Yerleştirme sonuçlarıyla Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ailesine katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarla dolu bir gelecek  diliyorum.”

GAMZE ELMAS

Editör: BETÜL KESİK