1969 Bilecik Spor Kulübü, BAL 4. Grup'ta üçüncü hafta müsabakasında Afyonkarahisar temsilcisi Bolvadin Termal Spor ile karşılaştı. Müsabaka golsüz biterken, karşılaşmaya açılan pankartlar damgasını vurdu.

Bilecikspor, ligin 3. Haftasında kendi evinde mücadele verdi. Müsabakayı Vali Şefik Aygöl başta olmak üzere , Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, Bilecikspor’un yeni Başkanı Mehmet Ergün, Bilecik Belediyeler Birliği ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, ASKF Başkanı Nusret Tosun,  AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, CHP Merkez İlçe Başkanı Melih Karaçam, TSO ve Bilecikspor Yönetimi, tam kadro olmak üzere çok sayıda taraftar tribünde takip etti.

TARAFTARDAN “AYGÖL BABA” TEZAHURATI

Bilecikspor’un başkanlık çıkmazında elini taşın altına koyan Vali Aygöl için açılan   “Kimler geldi, kimler geçti, hiç birisi senin kadar sevilmedi” pankartı büyük beğeni topladı. Pankartın fotoğrafını çeken taraftarlar, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulunurken, çok sayıda etkileşim alan pankart gündeme damgasını vurdu. Maçı tribünden izleyen Vali Aygöl’e Bilecikspor taraftarları “Aygöl baba” tezahüratıyla sevgi gösterisinde bulundular. Bunun üzerine ayağa kalkarak taraftarları alkışlayan  Vali Aygöl  de bu sevgi gösterisini karşılıksız bırakmadı

TAKIMDAN “GAYE ANNE” PANKARTI

Bilecikspor, takıma sponsor olarak büyük destek veren Elginkan Holding ve Elginkan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı  Gaye Akçen’i de unutmadı. Akçen için “Gaye Anne” ifadesini kullanan Bilecikspor tarafından “Destekleriniz için teşekkürler, iyi ki varsın Gaye anne” sözleri yazıldı.

BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

Diğer yandan Bilecikspor için önemli bir adım atarak Başkan olan Mehmet Ergün için de Bilecikspor tarafından teşekkür pankartı açıldı. Pankartta,  “Teşekkürler Bilecikspor TSO Mehmet Ergün Başkan, Bilecik 1969 Şampiyon”ifadeleri yer aldı.

BİR TEŞEKKÜR DE BELEDİYEYE

Bileckspor tarafından takıma Bilecik Belediyesi için de bir pankart açıldı. Kulüp tarafından açılan pankartta “Bilecik Belediyesine teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı^

100. YIL KUTLAMASI

Bilecikspor, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel de bir pankart açtı. “Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun” yazılı pankart beğeni topladı.

Teşekkür pankartları, maçı izleyen ve sosyal medyadan takip eden taraftarlar tarafından büyük ilgi topladı. KORKMAZ KESİK