Bilecik’in en çok dinlenen yerel sanatçısı Hilal Coşgun, yeni konserleri ile sahne almaya devam ediyor. Coşgun, ayrıca yeni çıkartacağı single parçası “Yangın” ile müzikseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

Güçlü sesi ve yorumuyla dikkatleri üstüne çeken Coşgun, sahnelerin tozunu attırmaya devam ediyor.

Büyük beğeniyle izlenen konserlerine devam eden Coşgun,  4 Temmuz Perşembe günü Leyla Cafe’de saat 20.30’da düzenlenecek “Kadınlar Matinesi”nde sahne alacak. 7 Temmuz Pazar günü ise Gölpark’ta düzenlenecek olan festivalde “Ustalardan şarkılar” konseptiyle konser verecek olan Coşgun, güzel sesiyle kulakların pasını silecek.

“Bana müsaade”, “Köz” gibi binlerce kişinin hayranlıkla dinlediği şarkıları seslendiren Coşgun, yeni single parçası “Yangın” ile de müzik piyasalarını sallayacak.  İddialı parçasının çıkış tarihi olarak Temmuz ayı sonunu işaret eden genç sanatçı, bu süreçte kendisine destek olan tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Repertuarında her türden eser olan ve her türü başarıyla seslendiren Coşgun, 7’den 70’e her kesimin beğenisini topluyor. “Yangın” parçasının beğeniyle dinlenen önceki parçalarından çok daha farklı bir single olacağını belirten Coşgun, bu kez çok farklı bir tarzla hayranlarının karşısına çıkacak.

Kaynak: BETÜL KESİK