banner795
banner401
banner422
banner773
banner735

Yüzme havuzu 1 yıllığına Bozüyük Belediyesine kiralandı

Bozüyük Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı küresel salgın tedbirleri kapsamında maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı.

Belediye Metristepe Kültür Merkezi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda Bozüyük Belediye Başkanı Sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Başkanlığında 7 gündem maddesi görüşüldü. İlk gündem maddesi olan BEBKA Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansının açık bulunan 2021 yılı Mali Destek Programları, 2021 yılı Teknik Destek Programlan, 2021 yıllı Fizibilite Destek Programlarına, AB Hibe Programlarına, yurt dışı ülkelerin hibe programları kapsamındaki hibe teklif çağrılan ile Türkiye Cumhuriyeti Bakanlıklarının, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının teşvik kapsamındaki proje karşılığı hibe ve destek programlarına proje sunulmasına ve talebin başarılı olması durumunda faaliyetin uygulanmasına, sunulan faaliyette kurum/kuruluşa temsile, ilzama ve talebe ilişkin belgeleri imzalama hususunda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'na yetki verilmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Ardından 13/01/2021 tarih ve E-92380338-756.01-337l11 sayılı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yazısına istinaden; mülkiyeti veya tasarrufu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait; Kasımpaşa Mahallesi Şenkal Caddesi No:11 açık adresinde 4|3 ada 5 parsel üzerine tesis edilmiş olan açık yüzme havuzunun Bozüyük Belediyesi’ne 1 (bir) yıllığına tahsisi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra 3. 5393 sayılı Kanunun 18. Maddesinin (l) bendi ve 49.Maddesinin birinci fıkrası ile Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro ilke ve Standartlarına Dair Yönetmelik'in 11. maddesine göre Boş Kadro Unvan değişikliği ile değiştirilen unvanlarda sözleşmeli personel çalıştırılması halinde ödenecek ücretin belirlenmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. Maddesinde ise “Belediye Başkanlığınca hazırlanan "T.C. Bilecik İli Bozüyük Belediyesi Nakdi Yardım Uygulama Yönetmeliği (CANSUYU) " kapsamında kurumumuza müracaat eden ve müracaat sonucunda yardım yapılmasına karar verilen kişilere verilecek kartlara yüklenecek aylık yardım miktarının belirlenmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner747

banner524

banner92

banner714

banner679

banner620

banner390

banner510

banner503