banner795
banner401
banner422
banner806
banner773
banner735

BİLECİK BELEDİYESİ'NE İŞÇİ ALINACAK

Bi­le­cik Be­le­di­ye­si ta­ra­fın­dan çe­şit­li iş kol­la­rın­da ça­lış­tı­rıl­mak üzere sü­re­li ve sü­re­siz olmak üzere işçi alımı ya­pı­la­ca­ğı belirtildi.
Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı'n­dan konu hak­kın­da ya­pı­lan ya­zı­lı açık­la­ma­da şun­lar kay­de­dil­di:

"Va­tan­daş­la­rı­mı­za daha sağ­lık­lı ve ka­li­te­li hiz­met ve­ril­me­si ama­cıy­la Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı­mız ta­ra­fın­dan çe­şit­li iş kol­la­rın­da hiz­met ver­mek üzere işçi alımı ya­pı­la­cak­tır. Buna göre Park ve Bah­çe­ler Mü­dür­lü­ğü bün­ye­sin­de ça­lış­mak üzere 5 ay 29 gün sü­re­li 5 işçi alımı ya­pı­la­cak­tır. İşçi alımı için baş­vu­ran ki­şi­le­rin 40 ya­şı­nı dol­dur­ma­mış ol­ma­sı ge­rek­mek­te­dir. İşçi alımı kap­sa­mın­da ay­rı­ca 4 kadın sü­rü­cü alımı da ya­pı­la­cak­tır. Baş­vu­ran aday­la­rın tec­rü­be­ye sahip olup SRC ve Psi­ko­tek­nik bel­ge­si ile E sı­nı­fı eh­li­yet bel­ge­si­ne sahip ol­ma­sı ge­rek­mek­te­dir. Be­lir­ti­len alan­lar­da is­tih­dam edil­mek is­te­yen va­tan­daş­la­rı­mız Bi­le­cik Be­le­di­ye­si Güzel Masa bi­ri­mi­ne baş­vu­ruda bu­lu­na­bi­lir. Ya­pı­lan baş­vu­ru­la­rın de­ğer­len­di­ril­me­si son­ra­sın­da il­gi­li­le­re ula­şı­la­rak alım­lar ger­çek­leş­ti­ri­le­cek­tir.’’

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner747

banner524

banner92

banner714

banner679

banner620

banner390

banner510

banner503