banner795
banner401
banner422
banner806
banner773
banner735

ATA­TÜRK BUL­VA­RIN­DA TEMİZLİK SE­FER­BERLİĞİ

Bi­le­cik Be­le­di­ye­si Te­miz­lik İşleri Mü­dür­lü­ğü ça­lı­şan­la­rı ta­ra­fın­dan sa­ba­hın erken sa­at­le­rin­de baş­la­yan te­miz­lik ça­lış­ma­la­rı esnaf ve va­tan­daş­la­rın mem­nu­ni­ye­ti­ni ka­zan­dı.


Ata­türk Bul­va­rın­da devam eden ka­na­li­zas­yon hattı bağ­lan­tı ça­lış­ma­la­rın­da alt­ya­pı işi ta­mam­lan­dı, as­falt­la­ma ça­lış­ma­la­rı da beklenme­si ge­re­ken süre so­nun­da ya­pı­la­cak.
Esnaf ve va­tan­daş­la­rın toz­dan et­ki­len­me­me­le­ri ama­cıy­la her gün be­lir­li ara­lık­lar­la ıs­la­ma iş­le­mi ya­pı­lan alan­lar­da kap­sam­lı te­miz­lik ça­lış­ma­sı ya­pıl­dı.
Yol ke­nar­la­rı ve kal­dı­rım­lar­da­ki çakıl taş­la­rıy­la çöp­le­ri top­la­yan ekip­ler, olu­şa­cak yağış son­ra­sın­da mey­da­na ge­lecek taş­kın­lık ve biri­kin­ti­le­rin de önüne geç­miş oldu.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
banner747

banner524

banner92

banner714

banner679

banner620

banner390

banner510

banner503