Eylül Delüx Düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar yemeğine, Vali Şefik Aygöl, İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Belediye Başkan Vekili İsmail Özcan, Devlet Eski Bakanı Bahattin Şeker, İl Bank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Beyti Kalaycı, Garnizon Komutanı Mühimmat Binbaşı Caner Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Alper Soner Serin, İlçe Emniyet Müdürü Orhan Bozdemir, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ergün, Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta, Sanayi İl Müdürü Müdürü Abdullah Ay, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak, Tarım İl Müdürü Necmettin Yoldaş,İl Kültür ve Turizm Müdürü Serkan Bircan, İlçe Müftüsü Muammer Ölmez, Osmangazi EDAŞ İl Müdürü Hacı Kadir Aykut, Oda yöneticileri Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve iş insanları ile davetliler katıldı. 

Bozüyük İftar 3
Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Odamız iftar yemeğimize hoş geldiniz. 
Sizleri şahsım ve oda meclisim adına saygıyla selamlıyorum. 
Odamızın kuruluşundan bu yana görev almış başkanlarımıza, yönetim kurulu ve meclis üyelerimize yapmış oldukları hizmetler için teşekkür ediyorum.
Aramızdan ayrılan, ebediyete intikal eden tüm oda camiamızın mensuplarını da rahmetle anıyorum.
Bu yemekler siz değerli üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz belki de en geniş katılımlı toplantılarımız oluyor. 
Bu vesile ile bir araya geliyor karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor kısaca sorun ve önerilerimizi paylaşma fırsatı buluyoruz. 
Yine aramıza yeni katılan üyelerimiz ile de bir araya gelme ve tanışma fırsatı buluyoruz. 
31 mart yerel seçimlerin geride kaldığı ve yeniden seçilen Belediye Başkanlarımızı tebrik ediyor ilçemize ve bölgemize hayırlar getirmesini diliyorum.
Bu vesile ile saygı, sevgi ve hoşgörünün arttığı hayır ve duaların hep birlikte paylaşıldığı mübarek ramazan ayının camiamıza ve islam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Katılımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum. dedi.

Bozüyük İftar 2

“BAŞKAN ÇELİK, DAHA ÇOK HOŞGÖRÜYE VE PAYLAŞMAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çelik ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi,
“Odamız olarak düzenlemiş olduğumuz geleneksel iftar yemeğimize hoş geldiniz. 
Sizleri şahsım ve oda yönetim kurulum adına saygı ile selamlıyorum. 
Odamız adına iftar yemeklerimizi geleneksel hale getirmiştik ancak 2020 yılı pandemi süreci ve devamında yaşadığımız büyük deprem felaketi ile uzun zamandır bir araya gelemiyorduk.
Ancak bugün çok şükür bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 
Öncelikle katılımlarınız için teşekkür ediyorum. 
Ramazan ayı, rahmet, bereket ve hoşgörü ile paylaşma ayı …
Bu ayın manevi atmosferine uygun olarak içinde bulunduğumuz günlerde şüphesiz daha çok hoşgörüye, daha çok paylaşmaya ve daha çok birbirimizi anlamaya ihtiyacımız var. 
Mart ayı sonunda yerel yönetimler seçimlerini tamamladık. 
Bu sürecin sonucunda Bozüyük Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ile Bayırköy Belediye Başkanı Aykut Dilsiz’i şahsım ve Oda Yönetim Kurulum adına tekrar tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. 
Ayrıca meclis üyesi olarak seçilen tüccar ve sanayicilerimizi de tebrik ediyorum.”

Kaynak: Eyüp KELEBEK