Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altınel daveti üzerine Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu Üyesi Cemil İnce, Meclis Üyeleri Azer Sarı ve Ercan Düzgün Kırklareli 3. Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Otomotiv Fuarını ziyaret ettiler.

Ziyaretleri sırasında Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altınel, Oda heyetine fuarın düzenlenme amacı ve katılımcı profili hakkında bilgi verdi. Başkan Altınel, fuarın Kırklareli'nin tarım, hayvancılık, gıda sanayi ve otomotiv alanındaki potansiyelini sergilemek ve sektördeki yenilikleri paylaşmak amacıyla düzenlendiğini vurguladı.

Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün, fuarın önemine vurgu yaparak, "Bu tür etkinlikler, yerel işletmelerin bir araya gelmesini, bilgi ve deneyim paylaşımını sağlayarak sektördeki gelişmeleri destekliyor. Kırklareli 3. Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Otomotiv Fuarı da bu anlamda önemli bir platform sağlıyor." dedi.

Oda Gıda İmalat Meslek Komitesi temsilcileri Azer Sarı ve Cemil İnce, fuarda sektör temsilcileri ile bir araya gelerek iş görüşmeleri yapma ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı buldular.NEVZAT KAPTAN

Editör: Korkmaz Kesik