Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri;  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ nu makamında ziyaret etti.​​

ÇALIŞTAY İÇİN BİLECİK’E GELİYORLAR

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Bilecik TSO üyelerinin kendisini Bilecik’e davet etmesi üzerine önümüzdeki 15 gün içerisinde hemşerimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile birlikte Bilecik’e geleceğini bildiren Hisarcıklıoğlu, “ Bakanımızla birlikte geliriz. Siz organize edin, tarihi bildirin, gerisi tamam.” dedi.

Başkan Hisarcıklıoğlu; esnaf ve sanayicilerin durumu, 3. Organize Sanayi Bölgesi, Gölpazarı Gıda OSB, maden ve mermer sektörüne yönelik bir çalıştaya katılacağını ifade etti.

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN BİLECİK’E DESTEK

Sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, Bilecik’in kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu ve gereken her türlü destek için hazır olduğunu kaydetti. Hisarcıklıoğlu diğer yandan, Bilecik’te Şeyh Edebali Türbesi’ne yapılan asansörün de çalıştırılamamasından dolayı üzüntü duyduğunu söyledi.

LAVANTA BAHÇESİNİ DE GEZECEK

Bilecik TSO Meclis Başkanı Şermin Kahraman, Başkan Hisarcıklıoğlu’nu Ulupınar’da bulunan lavanta bahçesine davet etti. Bunun üzerine Başkan Hisarcıklıoğlu da lavanta tarlasının fotoğraflarını gördüğünü ve çok beğendiğini, Bilecik ziyaretinde mutlaka burayı da gezmek istediğini kaydetti.

Ziyarette Hisarcıklıoğlu’nu Bilecik’e davet ettiklerini kaydeden TSO Başkanı Mehmet Ergün “Hayırlısı ile seçimlerimizi tamamladık. Sayın Genel Başkanımızın önderliğinde çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarette; Başkan Hisarcıklıoğlu’nun Bilecik ekibine son derece sıcak ve samimi bir şekilde karşıladığı gözlendi.

Gerçekleşen ziyarete; Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün, Meclis Başkanı Şermin Kahraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan Öztürk ve Yüksel Gökçedağ, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülselam Ağdağ, Adem Akman ve Cemil İnce, Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Altaş, Meclis Üyeleri Aydın Avcı, Cafer Elmas, Ercan Düzgün, Ertan Onur, Fatih Umutlu, Hanifi Çelik, Disiplin Kurulu Üyesi İbrahim Sak, Oda Genel Sekreteri D. Gürkan Akyol katıldı.