Bilecik Sağlık-Sen şubesi tarafından Sağlık-Sen üyelerine ve ailelerine özel geniş katılımlı Ormanya-Maşukiye-Cam Teras ve Ters Ev gezisi düzenlendi.

 Gezi ile ilgili görüşlerini paylaşan Sağlık Sen Bilecik Şube Başkanı Emrah Göztepe,  “ Genç ve vizyoner yönetimimizle kusursuz planlanan , Bilecik’te şimdiye kadar eşi görülmemiş katılımla gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuz en ince ayrıntısına kadar profesyonel düşünülmüş eşşiz mükemmellikte  değerli üyelerimiz ve saygıdeğer  aileleri tarafından tam not almıştır.” dedi.

Göztepe açıklamasına şu ifadelerle devam etti:

“          Görevi insanı yaşatmak olan. Her durumda görev yapmaya hazır, mesai mefhumu olmayan , görevinin ve görevin gerektiği sorumluluklarının tam olarak farkında olan bu uğurda canını bile feda eden sağlık profesyonellerinin, sağlık emekçilerinin yoğun emek , iş yükünden kaynaklanan yorgunluklarının azaltılması ve aileleriyle hoş vakit geçirmeleri moral , motivasyon adına düzenlediğimiz organizasyonumuzda katılımcı sayımız 240 otobüs sayımız 6 olunca planlamanın eksiksiz , organizasyonun kusursuz olması gerekliydi. Bu sebeple her otobüste 1’er rehber ve yaşanması muhtemel olumsuzluklar için yönetim kurulu ve temsilci arkadaşlarımız mevcuttu.

           İlk olarak doğa ile iç içe , yeşilin her tonunu içinde barındıran , nehir manzaralı ve eşsiz lezzetler sunan bünyesinde birçok faaliyeti bulunduran nezih ve kaliteli bir ortamda açık büfe kahvaltı ile programımız başladı.

          İkinci etapta hem yetişkin hem de çocuklara hitap eden , orman içerisinde geniş gezme alanları, hobbit evleri, orman kütüphanesi, hayvanat bahçesi cafe ve restaurantlarıyla birlikte bol oksijen barındıran Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı “Ormanya Tabiat Parkı” ile 2. Etabımızı tamamladık.

          üçüncü etapta sosyal medyada büyük ilgi gören , yer çekimine karşı duran “Ters Ev” ve son yılların en popüler gidilecek yerleri arasında , özellikle hafta sonu kaçamaklarının en gözde yerleri arasında bulunan ,Karadenizin zengin bitki örtüsünü andıran yeşillikleri, dereleri, şelaleri ile muhteşem bir doğaya sahip, ismini “aşık” anlamına gelen “maşuk” tan alan “Maşukiye” de yürüyüş, Atv , UTV turları ve bol bol fotoğraf ile devam etti.

        Son olarak Kartepe’de farklı konseptli seyir terası olma özelliğine sahip yemyeşil Saman Dağları’nın arasında Sapanca Gölü manzarası ile “Ayrı Gezegen Cam Teras” ile tamamlandık.

       Uzun ve eğlenceli geçen gezimiz dönüş yolunda bölgenin meşhur ıslama köftesi ikramımız ile son buldu.

      Katlımları ile bizleri onurlandıran tüm üyelerimiz ve ailelerine, organizasyonda emeği geçen yönetim kurulu üyelerine , çok değerli temsilcilerimize  , tur şirketi ve rehberlerine sonsuz teşekkürlerimizi iletirken her ne kadar uzun gezinin vermiş olduğu yorgunluk olsa da neşeli ve gülen yüzler bize bir sonraki organizasyonumuz için şimdiden çalışmalara başlamamız gerektiğini hissettirdi , bundan sonraki organizasyonumuzda kendi rekorumuzu egale etmeye kararlıyız.” GAMZE ELMAS