Vali Dr. Kemal Kızılkaya, TSO Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek ilimizdeki istihdam, üretim ve ihracat konularında bilgi aldı. Ziyarette, Bilecik iş dünyası adına karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Bilecik TSO Başkanı Mehmet Ergün ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Vali Kızılkaya, görüşmede ilimizdeki istihdam, üretim ve ihracata yönelik değerlendirmede bulundu.

Ziyarete; TSO Başkan Yardımcıları Ercan Öztürk, Yüksel Gökçedağ, Sayman Üye Murat Özçelik, Yönetim Kurulu Üyesi Adem Akman, Meclis Üyesi Bahattin Baran, Disiplin Kurulu Başkanı Harun Öztürk, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer katıldı. Ziyarette; Bilecik iş dünyası adına karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün ziyaretleri için Vali Kızılkaya’ya teşekkür etti.

Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, ziyaret sonrasında “Valimiz Sayın Kemal Kızılkaya Beyefendiye ve Bilecik TSO yönetim kurulu üyelerimize Gölpazarı’nda devam eden proje ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Sayın Valimize özellikle BEBKA projelerimize vermiş olduğu destekleri için teşekkür ederiz.” dedi. KORKMAZ KESİK