Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) heyeti, Bilecik sanayisinin geleceği ve yapılması planlanan yatırımlar konusunda önemli bir adım atarak Ankara'ya çıkarma yaptı.

Bilecik'i Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde temsil eden milletvekilleriyle ve siyasilerle gerçekleştirilen görüşmelerde, Bilecik sanayisinin geleceği ve yapılması planlanan yatırımlar masaya yatırıldı.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) heyeti Ankara’ya çıkarma yaptı. TSO Başkanı Mehmet Ergün, TSO Meclis Başkanı Şermin Kahraman ve TSO Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde; AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ün yanı sıra Bilecikli hemşerilerimiz  AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Zengin’i ziyaret etti. Ziyarette, Bilecik sanayisinin geleceği ve yapılacak yatırımlar üzerine görüş alışverişi yapıldı.

Bilecik Milletvekilleri Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün’ün yanı sıra her ne kadar Eskişehir Milletvekili olsa da Bilecik milletvekili gibi çalışan hemşerimiz Fatih Dönmez ve TSO heyetinin birlikte verdiği fotoğraf, Bilecik siyaseti için ‘özlenen tablo’ olarak yorumlandı.

Bilecikli siyasilerin bu birlikteliği Bilecik’e yapılacak yatırımlar için önemli bir mesaj olarak yorumlandı. Öte yandan Gazetemiz yetkilisi ve TSO Meclis Üyesi Cafer Elmas, sağlık durumundan dolayı ziyaretlere katılamadı.

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ün yanı sıra Bilecikli hemşerilerimiz AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Zengin, Bilecik TSO heyetine ziyaretinlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Korkmaz Kesik