Vali Şefik Aygöl, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ergün, Oda  yöneticileri ile Meclis Üyeleri 2024 yılı fuar ziyaretleri kapsamında 29. MARBLE İzmir Uluslararası Doğal taş ve teknoloji Fuarını ziyaret etti.

Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan MARBLE İZMİR Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 17- 20 Nisan 2024 tarihlerinde kapılarını 29. kez tüm dünyaya açtı.  Binlerce doğal taşın ve özel taş makinelerinin sergilendiği, sektörün önemli isimlerinin katıldığı 29. Marble İzmir Fuarı,'nda Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen sektör profesyonelleri biraraya geldi.

Vali Şefik Aygöl'ün de katıldığı 29.MARBLE İzmir Uluslararası Doğal taş ve teknoloji Fuarında, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ergün, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yüksel Gökçedağ, Meclis Üyeleri; Aydın Avcı, Cafer Elmas, Ercan Düzgün, Hakkı Aynur, Şükrü Keskin Disiplin Kurulu Üyesi İbrahim Sak, Bilecik Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mert Yıldırım ve Oda Üyeleri Serdar Gençay ve Emin Yağcı’nın katılımlarıyla sektöründe öncü ve iddialı 22 firmamızı standları ziyaret edildi. Vali Aygöl  ve TSO heyeti, firma yetkililerine fuarın bol başarılı ve kazançlı gerçekleşmesi dileklerini ilettiler.

FUARA BİLECİK DAMGASI

Yoğun ilgi gören fuarda Bilecik'te faaliyet gösteren  sektörünün önemli firmaları da stant açarak Bilecik'in doğaltaş zeginliğini gözler önüne serdi.  Fuarda sektör temsilcileriyle de görüşerek istişarelerde bulunan Vali Aygöl, "22 firmamız ile katılım sağladığımız fuara, Taşı mermer toprağı seramik yaprağı ipek Bilecik’imiz damga vurdu."dedi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY