Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, yeni yıl mesajı yayınladı.

Mesajında; ‘’Cumhuriyetimizin 100. yılını gurur ve sevinçle tamamladık, şimdi ise yeni bir yıla umut ve heyecanla adım atıyoruz. 2024'ün, sağlık, mutluluk, huzur ve birlikte geçireceğimiz güzel anılarla dolu bir yıl olmasını dilerim.’’  diyen Başkan Subaşı,  mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

‘’Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yeni yılda da Cumhuriyet değerlerimizi rehber alarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak, kültürümüzü daha da zenginleştirmek, birbirimize daha çok destek olmak için yeni proje ve çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Yaşadığımız acıları ve felaketleri unutmadan kaybettiğimiz canların hatıralarına sahip çıkacak, aynı ihmalleri yaşamamak ve yaşatmamak için yeni yılda var gücümüzle bilime ve mantığa sarılmaya devam edeceğiz. Kadınların toplumun her alanında adını duyurabildiği, gençlerin gençliklerini özgürce yaşayabildiği, yaşlı vatandaşlarımızın unutulmadığı ve çocuklarımızın ihmal edilmediği bir Bilecik’i sizlerle birlikte geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Bilecik’i geleceğe taşırken, geleceğin Bilecik’ini de birlikte şekillendirmeye devam edeceğiz. 100 yıl önce bizlere bu değerli mirası emanet eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Millî Mücadele Kahramanlarımızın değerlerine ve emanetlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bilecik Belediyesi olarak başta güzel şehrimiz Bilecik olmak üzere ülkemiz ve milletimiz için aynı azim ve kararlılıkla çalışmayı sürdüreceğiz.

2024 yılının umudun, değişimin, aydınlığın ve mutluluğun yılı olacağından hiç kuşkum yok. Umudu aşılamaya, değişimin güzel esintisini tüm ülkemize yaymaya ve aydınlık yarınları omuz omuza birlikte inşa etmeye, Cumhuriyet Halk Partisinin başarılı belediyelerinin sayısını artırmaya ve halk belediyeciliğini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz."KORKMAZ KESİK

Editör: Korkmaz Kesik