Mutlu Filizler Kişisel Gelişim Kursu ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün ortaklaşa hazırlamış olduğu “Bereket Büyüklerle Beraberdir” etkinliğinde geçmişin çınarları ile geleceğin filizleri limon cafe de buluştu. 


Bir Bilecik’li olarak Şeyh Edebali’nin vasiyetini kendine şiar edindiğini dile getiren Mutlu Filizler Kişisel Gelişim Kursu kurucularından Rehber ve Psikolojik Danışman Mutlu Selen Haşit , "Atamızın bize vasiyeti olan;“Ey oğul, ananı, atanı say! Bereket büyüklerle beraberdir” vasiyetinden yola çıkarak kurumumuzda eğitim alan gençlerimiz ile büyüklerimizi bir araya getirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktan mutluluk duyduk.

Biz köklerimizle varız.  Köklerimizin en güçlü göstergesi de yaşlılarımızla, ak saçlılarımızla kurduğumuz ilişki biçimidir. Sevginin kuşatıcı ve kapsayıcı bir etkisi vardır. Toplumumuzun iki değerli unsuru gençlerimizi ve yaşlılarımızı bir araya getirmiş olmaktan onur duyduk.

Bu etkinliğe destek veren Aile Sosyal Politikalar il Müdürümüz İlkay Türkoğlu’na ve diğer kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran Saygıdeğer Hanımefendi Nazlı Aygöl’e ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.


Yemekte buluşan gençler ve büyükler gecenin ilerleyen saatlerine doğru müzik dinletilerine eşlik ederek keyifli vakit geçirdiler. EMİNE TÜRKSOY

Editör: Korkmaz Kesik