5-6-7 Temmuz tarihlerinde Bilecik Pelitözü Göleti'nde düzenlenen "Gölpark Fest",büyük bir coşku ve farklı illerden binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Üç gün süren festival, su sporları, konserler, çocuklara yönelik etkinlikler, çeşitli spor dallarında yarışmalar, milli maç heyecanı, sinemalar, karavan fuarı, balık yarışları gibi birçok bir program sundu.

Üç gün süren festivale, farklı illerden binlerce ziyaretçi katıldı. Festival alanında oluşan yoğun kalabalık, etkinliklerin ne kadar ilgi gördüğünün bir göstergesiydi. Misafirler, Bilecik Pelitözü Göleti'nin eşsiz doğası eşliğinde festivalin tadını çıkararak unutulmaz anılar biriktirdi.

"Gölpark Fest", her yaştan ve farklı şehirlerden gelen ziyaretçilerin büyük bir coşkuyla kutladığı, dolu dolu geçen bir festival olarak hafızalarda yerini aldı.

Festival sonrası Vali Şefik Aygöl başkanlığında "Gölpark Fest" değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda tamamlanan festivalin değerlendirmesi yapılırken bir sonraki festivalin planlamaları konuşuldu.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY