Büyük Birlik Partisi (BBP) Bilecik Belediye Başkan adayı Engin Muslu, seçim çalışmaları kapsamında Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

‘Şeffaf Belediyecilik’ sloganı ile adaylığını açıklayan Büyük Birlik Partisi (BBP) Bilecik Belediye Başkan adayı Engin Muslu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Bilecik’teki tüm vatandaşlara projelerini anlatmak için çalışmalarına devam eden Muslu, Bilecik’te bulunan sivil toplum kuruluş ziyaretlerine de devam ediyor.

Muslu son olarak Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. BBP İl Başkanı Murat Önal ile birlikte dernek üyelerini ziyaret eden Muslu, Bilecik için hazırladıkları projeleri anlattı.

Dernek üyelerinin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Muslu, Bilecik için altyapı, üst yapı, otopark, sosyal ve yeşil alan, imar gibi birçok alandaki projelerini aktardı. 31 Mart yerel Seçimleri için dernek üyelerinden destek isteyen Muslu, adaletli ve şeffaf belediyecilik sözü verdi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY