1969 Bilecikspor Kulübü İsmail Cinoğlu, sezon öncesi kamp çalışmalarında devam eden Bilecikspor’a destek veren Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Önümüzdeki sezon Bölgesel amatör Lig (BAL)’da mücadele edecek olan 1969 Bilecikspor Kulübü, kamp çalışmalarının ilk etabını tamamladı. Kamp çalışmalarının ilk etabı İstasyon Sentetik Sahasında gerçekleşirken ikinci etap çalışmaları ise Osmaneli’de yapılacak. 

İkinci etap çalışmaları öncesinde açıklamalarda bulunan 1969 Bilecikspor Kulübü İsmail Cinoğlu, ilk etap kamp sürecinin Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’nın destekleriyle yapıldığını belirtti. İkinci etap çalışmaların ise Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’in destekleriyle Osmaneli’de gerçekleşeceğini belirten Cinoğlu, Bilecikspor oyuncularının ulaşımında Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ın destek verdiğini söyledi. 

Bu desteklerden dolayı Belediye başkanlarına teşekkür eden Cinoğlu, “1. etap çalışmalarımız bitmiş olup bu süreç içerisinde destek olan sayın Melek Mızrak Subaşı Başkanımıza, takımımızın ikinci etap çalışmaları için Osmaneli Belediye Başkanımız Münir Şahin’in misafiri olarak 15 günlük kamp için ilçeye Bayırköy Belediye Başkanımız Mustafa Yaman’ın tahsis ettiği araçla yola çıkmıştır. Teşekkür eder saygı sevgilerimizi sunarız.” dedi. KORKMAZ KESİK