AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, yönetim ve teşkilattaki isimlerle doğalgaz çalışmalarının başladığı müjdesi verilen Aşağıköy Mahallesinde vatandaşlarla biraraya geldi.

Geçtiğimiz günlerde, AKSA Doğalgaz yetkilileri ve Vali Şefik Aygöl, Aşağıköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek mahalleye doğalgazın geleceğinin müjdesini vermişti.

AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Servet Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Volkan Demiröz, İlçe Yönetimi, İl Genel Meclis Üyeleri ve parti teşkilatından isimler  Aşağıköy Mahallesi sakinleri ile buluştu.

“Bir hayal daha gerçek oldu” diyen Başkan Yıldırım, “

Bilecik’imizde bir mahallemiz daha doğalgaza kavuşuyor. 2022 yılında yapılan referandumla oyunu mahalle olmaktan yana kullanan Aşağıköylü vatandaşlarımızın bir isteğini daha geri çevirmeyerek doğalgaza kavuşturuyoruz. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde yeni mahallemize istemiş oldukları söz verdiğimiz doğalgazı kazandırıyoruz. İnşallah en kısa sürede tüm evlerimize doğalgazımız ulaşacak. Hemşehrimize hayırlı olsun.”dedi. BETÜL KESİK