Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Marmara Belediyeler Birliği 2024 Yılı 1'nci Meclis Toplantısına katıldı. Başkan Subaşı, yapılan seçimde yeni bir görev daha üstlendi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in, Marmara Belediyeler Birliği Başkanı olarak seçildiği toplantıda Başkan Subaşı da Encümen Üyesi olarak yönetimde yer aldı.

Başkan Subaşı, seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, “Marmara Belediyeler Birliği 2024 Yılı 1'nci Meclis Toplantısında gerçekleştirilen seçimlerde Marmara Belediyeler Birliği Başkanı seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey'e yeni görevinde başarılar diliyorum.

Marmara Belediyeler Birliğimizdeki tüm belediye başkanları arasından, CHP’li başkanlar olarak çoğunluğu elde ettiğimiz Encümen üyelerinden biri olarak yönetime girmenin haklı gururunu halkımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyor, oylarıyla destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Daha yaşanabilir bir Marmara ve daha yaşanabilir bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Ev sahiplikleri için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Kaynak: BETÜL KESİK