Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Bilecik’teki esnafın ve vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinlemeye devam ediyor. Subaşı, son olarak Gazipaşa Mahallesini sokak sokak gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Gazipaşa Mahallesindeki vatandaş ve esnafı ziyaret etti. Subaşı, vatandaşların talep ve görüşlerini dinledi.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Subaşı, vatandaş ve esnaftan gelen talep ve görüşleri dinledi.

Bilecik için yaptığımız tüm çalışmaları halkımız ve esnafımız ile paylaşıyoruz ifadelerini kullan Başkan V. Subaşı, “Gazipaşa Mahallemizde bulunan esnafımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik ve vatandaşlarımızla sohbet ettik. Esnaf ve vatandaşımızla birlikte şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Her şey daha güzel bir Bilecik için’’ ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, istek ve görüşlerini dinleyen Başkan V. Subaşı’na teşekkür etti. EMİNE TÜRKSOY