Aşağıköy İlkokulu’nda yıl sonu gösterisi düzenlendi. Gösteriye katılan Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, öğrencilerin heyecanına ve sevinçlerine ortak oldu.

Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Aşağıköy İlkokulu yıl sonu gösterisine katılarak, öğrencilerin sevincini paylaştı. Bulduğu her fırsatta vatandaş ve çocuklarla bir araya gelen Başkan Subaşı, bu kez Aşağıköy İlkokulu öğrencileri ve aileleriyle bir araya geldi.

Mahalle Muhtarı Salih Yıldız Güven, mahalle sakinleri ve öğrencilerin katıldığı etkinlikte Başkan Subaşı, çocukların gösterisini izleyerek, hatıra fotoğrafları çektirdi.

Her zaman çocukların yüzünde gülümseme oluşturmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Subaşı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; “Aşağıköy İlkokulu Yıl Sonu Gösterisine değerli velilerle birlikte katılarak çocuklarımızın heyecanına ortak olmak benim için de mutluluk vericiydi. Güzel çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Muhtar Salih Yıldız Güven ve mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Subaşı’ya teşekkür etti.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY