Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Bilecik esnafının Zafer Bayramını kutlarken esnafa Türk bayrağı hediye etti.

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, şehir merkezindeki esnafı ziyaret ederek, Türk Bayrağı hediye etti.

Beraberinde Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız, birim müdürleri ve belediye çalışanları ile esnafı ziyaret eden Başkan Subaşı, vatandaşlar ve esnafın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Vatandaşların talep ve görüşlerini de dinleyen Başkan Subaşı, ‘’30 Ağustos Zafer Bayramına coşkuyla hazırlandık. Belediyemiz tarafından esnafımıza işyerlerine asmak üzere bayraklarımızı dağıttık. 30 Ağustos günü tüm Bileciklilerle birlikte fener alayında bir araya geleceğiz. Sokaklarımız ve işyerlerimizin Türk Bayraklarıyla süslenmiş olması bizlere büyük sevinç verecek. Aynı zamanda zafer bayramımızı zafer konseriyle taçlandıracağız. Tüm halkımızın zafer bayramını kutluyor, bu zaferi bizlere armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, mücadele arkadaşları ve tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyorum’’ ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ve esnaf da Başkan Subaşı’na ziyareti ve bayrak hediyesi için duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti. EMİNE TÜRKSOY