Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ne üye oldu. Başkan Subaşı'na üye kimlik kartını ADD Başkanı Rasim Yıldırım teslim etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği'ne (ADD) üye olan Melek Mızrak Subaşı’yı ADD Bilecik Şube Başkanı Rasim Yıldırım makamında ziyaret etti. ADD Başkanı Yıldırım, Subaşı'na kimlik kartını teslim etti.

Üye kimlik kartını alan Başkan Subaşı, Bilecik’teki tüm STK’ların ve ADD’nin yanında olduklarını iletirken, ulusal kurtuluş savaşında ve Cumhuriyetin ilanından sonra yaptığı devrimlerle ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkaran Atatürk’ün kendisini ve şahsında tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anarak onun yolundan gitmenin bir borç olduğunu belirtti.

Başkan Subaşı'na teşekkürlerini ileten Yıldırım, "Derneğimizin amacı Atatürkçü Düşünceyi yeni ve gelecek nesillere aktarmak, emperyalizme karşı verilen kurtuluş mücadelesi ve sonrasında çağdaşlaşma yolunda yapılan Devrimleri, Atatürk ilkelerine bağlı kalarak korumaktır” dedi.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY