Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İsrail’in Gazze saldırıları sırasında bir hastaneyi bombalamasına tepki göstererek “insanlığın bittiği an” dedi.

Başkan Şahin, yaptığı açıklamada, “

“Gazze'den Filistinlileri çıkarmak için katliama başlayan İsrail her gün yaptığı katliamlara bugün yenisini ekledi. Gazze'de hastaneyi bombalayarak 500 den fazla Müslümanı şehit eden İsrail ne kadar insanlık dışı terör devleti olduğunu bir kez daha gösterdi.

Lanetlediğimiz bu terör saldırısı sonrası İsrail özür bile dilemedi. Müslümanların katliamına seyirci kalan ABD ve AB ülkeleri yıllardır İslamiyet'e karşı sürdürdükleri iğrenç eylemleri ile bu terör saldırılarına zemin hazırladılar. Kısaca Dünyayı yıllardır sömüren bu emperyalistler bu katliam karşısında bile suskun kalarak İsrail'i haklı göstermeye çalışıyorlar.

Türk ve İslam Alemi olarak artık bu soykırıma şiddetle karşı çıkmalıyız. Bu yapılanlar İsraillin yanına kalmamalı İsrail bedel ödemelidir. İnşallah bu katliam sonrası İslam ülkeleri şiddetle katliamı kınarlar ve gereken tepkiyi gösterirler.

Büyük ve güçlü Türkiye bu günler için çok değerli. Şımarık katliamcı İsrail'e her türlü şiddetli tepkiyi verebilecek ve Bunu organize edebilecek tek ülke Türkiye. Artık öyle bir noktaya geldik ki ABD ve AB halkları için Müslümanların katledilmesi normal bir davranış haline geldi.

Ne yazık ki bir kaç güne bu katliamlarda unutulacak. ABD ve AB gibi emperyalist ülkeler çıkarları ve sömürü düzenleri için Müslümanları ve mazlum insanları katletmeye devam edecek. Türkiye olarak birlik ve beraberliğe çok daha fazla ihtiyacımızın olduğu günlerdeyiz. Yoksa bu emperyalistlerin sonraki yıllarda hedefleri Türkiye olacak.

Türk milleti olarak uyanık olmalı ve gelmekte olan tehditte karşı önlemler almalıyız. Yoksa benzer akıbetler bizi bekliyor. Bu vesile ile İsrail'in Gazze'de yaptığı katliamları bir kez daha kınıyor, Müslümanların yok edilmesine seyirci kalan emperyalist ülkeleri ve İsrail'i lanetliyoruz.” EMİNE TÜRKSOY