Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İsrail’in Gazze saldırılarına tepki gösterdi.

İnsanlığın öldüğü, haçlı seferlerinin tekrar başladığı ,Müslümanların katledildiği günleri seyreden dünyaya yazıklar olsun.” Diyen Başkan Şahin, yaptığı açıklamanın devamında şu ifadelere yer verdi:

“Toprakları İsrail tarafından işgal edilmiş olan Filistin halkı bu günlerde tekrar katliama uğruyor. Dünyada Müslümanlar üzerinde uygulanan katliamlardan en acımasızı bugünlerde Filistin’de Gazze üzerinde herkesin gözü önünde İsrail tarafından yapılıyor.

Emperyalist ABD.AB ülkeleri Müslümanların katledildiği, vahşice cocukların, kadınların, yaşlıların kısaca insanlığın öldürüldüğü Filistin’de katliamcı İsrail’in yanında yerlerini alarak insanlığın katledilmesine destek veriyorlar.

Güçlü Türkiye, güçlü İslam Ülkeleri ne kadar gerekli bir kez daha görüyoruz. Cumhurbaşkanımızın Liderliğinde yapılan girişimlerin başarılı olmasını ve katliamların sona ermesini diliyoruz. Bu katliamları yapan terör devleti İsrail ve ona destek olan emperyalist, katliamcı, insanlık düşmanı ABD ve AB ülkelerini bir kez daha lanetliyoruz.” EMİNE TÜRKSOY

Editör: Korkmaz Kesik