Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, yaptığı açıklamada, “Emperyalist ABD, AB ülkeleri, PKK/PYD/YPG/ FETÖ gibi terör örgütleri Erdoğan gitsin istiyor. Türk halkı oyunları bozacak” dedi.

Başkan Şahin açıklamasını şu ifadelerle sürdürdü:

“Artık her şey Türk halkının gözü önünde yapılıyor. Terör örgütleri liderleri açıkça Erdoğan gitsin diyor ve 6+1 masaya destek veriyor .Emperyalist ABD ve AB ülkeleri Erdoğan gitmeli diyor. Kısaca Türkiye düşmanı kim varsa Erdoğan gitsin diyor. Tek ortak düşünceleri “ERDOĞAN GİTSİN” sonrası ne olursa olsun.

Peki Erdoğan giderse gelecek olan neyin sözünü veriyor:

Türkiye Suriye ve Irak’tan güçlerini çekecek ve sınırlarımız yanında terörist Kürt devleti kurulacak.

Güneydoğuda özerklik verilecek. Teröre destek veren ortamlara tekrar dönülecek. Belediyeler terörün destekçisi olacak. Bu bölgeden büyük göçler olacak ve o bölge Kürt hakimiyetine bırakılarak sonrası yanımızdaki terör devletiyle birlikte hareket edilecek.

Akdeniz ve Ege’de haklarımızdan vazgeçilecek ABD ve AB emperyalistleri ne derse o olacak. Türkiye’nin kazanımları yok edilecek. Geçmişte 12 adaların Yunanistan’a peşkeş çekilmesi gibi.

Ukrayna-Rusya savaşında tarafsız politikadan vazgeçilecek ve Ukrayna desteklenecek. Boğazlardan Ukrayna’ya silah sevkiyatlarına izin verilecek ve Rusya ile savaşın eşiğine geleceğiz.

Türk ordusu bağımsız hareket edemeyecek NATO’nun emrinde onların güdümünde olacak. Savunma sanayinde ABD, AB, NATO ne derse o olacak. Geçmişte olduğu gibi Savunma sanayinden vazgeçeceğiz. Her konuda NATO’nun politikalarına uyacağız.

Nükleer Santrallerin yapımından vazgeçilecek.

Kanal İstanbul Projesi yapılmayacak.

Dış politikada emperyalist ABD, AB, NATO ne derse o olacak. Bağımsız dış politikalardan vazgeçilecek. Azerbaycan ve Türk devletleriyle birlikteliğimiz sona erecek.

IMF destekli ekonomik politikalarla ekonomide büyüme sona erecek, faizler yükselecek.

Bunlara çok daha fazlasını eklemek mümkün. Ama en büyük tehdit Türkiye de Kardeşi kardeşe vurduracak emperyalist politikalarla Türkiye param parça edilecek bölünecek. Serv anlaşması tekrar hortlayacak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; ”İçimizdeki bedbahtlar olmasa, dışımızdaki bedbahtlar hiç bir şey yapamaz ”sözü gerçek olacak. İçimizdeki hainler emperyalistlerle işbirliği yapacak. Türkiye Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Tam Bağımsız Türkiye politikasından vaz geçerek emperyalist ülkelerin uşağı parçalanmış küçük bir ülke olacak.

Türk halkı kör değil, her olup biteni görüyor. 14 Mayısta sessiz çoğunluk emperyalizmin uşağı olmuş hainlere haddini bildirecek. Türkiye sahipsiz değil, bizler tarafız. Türkiye’nin ve halkımızın geleceği için “Erdoğan”a sahip çıkacağız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bağımsız Türkiye politikalarını uygulayan, Misakı Milli Sınırlarımızı savunmamızın başlangıcı sayan, Dünyadaki mazlum halkların umudu, Türk ve İslam dünyasının birliğini sağlayan ve Büyük Güç Türkiye, Lider ülke Türkiye için 14 Mayısta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıklardan güçlü bir şekilde çıkaracağız. Allah doğrularla beraberdir.”