Yenipazar ilçesinde yeniden seçilen Belediye Başkanı İlhan Özden, hemşerilerine teşekkür etti.

Seçim sonrası birlik ve beraberlik mesajı veren Özden, “Amacımız her zaman Yenipazar’ ı yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır. Sizlere hiçbir şeyi vaat etmedik, söz verdik ve sözümüzde duracağız.”dedi.

Başkan Özden, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Yenipazar’ lı Hemşerilerim;

3. Dönemimize başlamış bulunmaktayız.

Belediye Başkanınız olmanın onur ve gururunu taşıyorum. Bana göstermiş olduğunuz güvene minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Bu görevi, layık olduğu şekilde dürüstçe, sevgiyle, yılmadan yorulmadan çalışarak yerine getireceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Seçim çalışmalarım süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun hepinizden Güleryüz, ilgi ve alaka gördüm. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla kapılarımız ayırmadan – ayrışmadan siz hemşerilerimize sonuna kadar açıktır ve daima açık kalacaktır.

Önümüzde 5 yıl gibi uzun bir süre var. Bu süre içerisinde çok çalışarak bütün zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Aldığım oyların geçtiğimiz iki dönemde olduğu gibi bu dönemde de üzerime yüklediği sorumluluğun farkındayım.

Hazırladığımız projeleri, seçim öncesi elimden geldiği kadar sizlere anlatmak için gayret gösterdim. Şimdi hayata geçirme zamanı. Yenipazar’ da yaşanacak değişim ve gelişmeler çok kısa bir süre sonra gözle görülecektir.

Amacımız her zaman Yenipazar’ ı yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır.

Sizlere hiçbir şeyi vaat etmedik, söz verdik ve sözümüzde duracağız.

Seçimlerde üçüncü dönemimiz için verdiğiniz destek ve güvenin devam etmesi, tüm sorunların çözümünde, üstesinden gelebilmede, hizmetlerimizin artırılması ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesinde büyük rol oynayacaktır.

Hep beraber el ele vererek Yenipazar’ ımızı hak ettiği yere getireceğiz.

‘Seçim’ demek ‘Demokrasi’ demektir. Halkın iradesine güvenmek, inanmak ve sonuca saygı duymak, halkımıza saygı duymak demektir. En güzel olan son derece seviyeli ve demokratik bir seçim sürecinden geçmiş olmamızdır. Bizler halkımızın kararına her zaman inanıyoruz ve güveniyoruz.

Seçim öncesinde yaptığımız çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen, yüreklerini ve coşkularını ortaya koyan, bizlere oy veren ya da vermeyen tüm Yenipazar halkını kucaklıyorum.

Ayrıca seçim süresi ve sonrasında son derece seviyeli davranan tüm aday arkadaşlarıma ve diğer partilerin mensuplarına teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. İlçemizin yararına olabilecek her türlü görüş ve önerilerini dikkate almaktan mutluluk duyacağımı da belirtmek istiyorum.

Bana bu kutsal görevi layık gören tüm hemşerilerime, seçim sürecinin sıkıntısız ve sorunsuz ilerlemesini sağlayan başta İlçe Kaymakamımız Sayın Rumeysa Sena Kurt ve tüm emniyet birimlerimize, bıkmadan yorulmadan bizleri takip eden değerli basın mensubu arkadaşlarıma, kadirşinas Yenipazar halkına ve seçimlerin ardından ziyaretleriyle bizleri onurlandıran tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, vatandaşlarımıza tekrar tekrar teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım.

Her şey Yenipazar ve halkımız için."

Kaynak: KORKMAZ KESİK