Cumhur İttifakı AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Merkezi İlçe Başkanı Servet Yılmaz ve teşkilatı üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, kırmızı karanfil verdikleri sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladılar.

Ziyaretinde hastane personeliyle samimi sohbetler gerçekleştirdiği gözlerden kaçmayan Yaman, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Sağlık çalışanlarının fedakarlıklarına ve emeklerine vurgu yaptı.

Sağlık çalışanlarının toplum sağlığı için gösterdikleri üstün çaba ve kararlılığının her türlü takdirin üzerinde olduğunu ifade eden Yaman, "Sağlık çalışanlarımız, gece gündüz demeden, zorlu koşullar altında bile toplumumuzun sağlığını korumak için çalışmaktadırlar. Onların bu özverili çalışmaları için hepimiz minnettarız." ifadelerini kullandı.

Diğer yandan, Sağlık çalışanları ise Yaman ve beraberindekilere nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: EMİNE TÜRKSOY