Bilecik’in önde gelen ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Mor Mavi Eğitim Kurumları’nda yaz okulu kayıtları başlıyor.

3-6 yaş çocuklar için oluşturulan yaz okulu programı  

01 Temmuz’da başlayacak ve 30 Ağustos’a akdar devam edecek.

Eğitim programı kapsamında; Robotik kodlama, akıl oyunları, yaratıcı drama, değerler eğitimi, piknik, ritim çalışması, bahçe oyunları ile çocuklar hem eğlenmenin hem öğrenmenin keyfini çıkartacak.

Haftasonu açık ilk ve tek okul olan Mor Mavi’de 3-6 yaş çocuklar için oluşturulan yaz okulu programı  için son kayıt tarihi  28 Haziran olarak belirtildi.

 

8. SINIFLAR İÇİN YAZ KAMPI

Kurumda 8. Sınıflar için de yaz kampı programı başlıyor. Tam gün eğitimler  11 Temmuz’da başlayacak. Kamp boyunca; uzman öğretmen kadrosu

eşliğinde; bireysel rehberlik, soru çözüm saati, her hafta deneme sınavı, güçlü yayın desteği, düzenli rehberlik desteği, veli bilgilendirme ve zorunlu çalışma saati uygulanacak.

TAM GÜN İLKOKUL

Yaz kampı kapsamında ilkokul öğrencileri için tam gün eğitim 1 Temmuz'da başlayacak.

Kurumda; hızlı okuma, satranç, akıl oyunları, robotik kodlama, eğlenceli İngilizce, sosyal aktiviteler, akademik dersler ve yaşam becerisi eğitimleri verilecek. Eğtimler; 09.00-18.00 saatleri arasında olacak. 

DENEME KULÜBÜ

Mor Mavi Eğitim Kurumlarında Deneme Kulübü için de kayıtlar başladı. Kulüpte; kaliteli yayınlardan her hafta konu analizli denemeler çözülerek öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanabilecek.

ÖZEL DERS FIRSATI

Mor Mavi Eğitim Kurumları, öğrencilerine özel ders fırsatı da sunuyor. Bu kapsamda öğrenciler istedikleri derslerden kurum ortamında 2,3,4 kişilik gruplarda özel ders alabilecek. Ayrıca ücretsiz rehberlik servisinden de faydalanabilecek.

Mor Mavi Eğitim Kurumları Adres: Ertuğrulgazi Mahallesi Ersin Sokak No:2 Bilecik

İletişim: 0546 880 04 77- 0546 880 05 77

Kaynak: GAMZE ELMAS