2017 yılında eğitim yolculuğuna başlayan Bilecik ATABİL Koleji, Anasınıfı ve İlkokul alanındaki başarılı çalışmalarına devam ediyor. Bölgenin lider okulu olmayı misyon edinmiş olan kurum, 2024-2025 eğitim öğretim yılında başlayacak akreditasyon anlaşmasını duyurdu.

Kurucu Özgür Güzel gazetemize yaptığı açıklama da ‘’Bilecik Atabil Koleji olarak Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, hayatın her alanında başarılı olacak bireyler yetiştirmek için büyük gayretlerle çalışmaktayız. Ülkemizin yetiştirdiği mümtaz eğitimcilerin kurduğu İstanbul Lider Koleji ile eğitim iş birliği akreditasyonu anlaşması sağladık.

Ulusal ve uluslararası programlarla donatılmış müfredat zenginliği, yapay zeka, PISA, dünya dilleri, öğretmen eğitimleri ve Liderlik Becerileri Geliştirme Programıyla okulumuz dünya standartlarında hizmet verecektir.

Bu konu da gayemiz ‘’Her çocuk öğrenir’’ ilkesiyle, 21. Yüzyıl becerileriyle donatılmış, fark yaratan, özgüvenli ve dünya vatandaşı bireyler yetiştirmektir.’’ dedi.

2 Mayıs 2024 Perşembe günü saat 18:30’da Şeyh Edebali Kültür Merkezinde lansman düzenleyeceklerini belirten Özgür Güzel, tüm halkımızı ve eğitim paydaşlarını davet ettiklerini sözlerine ekledi.

İstanbul Lider Koleji Genel Müdürü Fatih Karadağlı ise öğrencilerine uluslararası standartlarda bir eğitim sunduklarını belirterek , ‘’Bilecik’te de dünya ile çalışan, dünya ile konuşan, dünya ile yarışan lider öğrenciler yetiştireceğiz’’ diye konuştu.

Kaynak: GAMZE ELMAS