AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

2024 yılı seçimlerinde Bilecik Merkez İlçede yerel yönetimlerde görev almak ve Bilecik’e daha fazla katkıda bulunabilmek amacıyla istifa ettiğini belirten Öztürk, istifasına yönelik açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan Adalet ve Kalkınma Partisi’ni Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye’nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik gören partimiz, ülkemizin her köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.

2017 Eylül ayında Genel Merkezimizin tensipleriyle başlamış olduğum Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı görevimden 2024 yılı seçimlerinde Bilecik Merkez İlçede yerel yönetimlerde görev almak ve Bilecik’imize daha fazla katkı sunabilmek ümidiyle istifa etmiş bulunmaktayım.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Teşkilat Başkanlarımıza, İl koordinatörlerimize, MYK Üyemize, İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, üstlenmiş olduğum sorumluluğu benimle paylaşan yönetimlerime, ana kademe yönetim kurulu üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimlerine, sandık kurulu üyelerimize, sandık müşahitlerimize ve tüm teşkilatımıza teşekkür ederim. Durmak yok, yola devam…”  BETÜL KESİK

Editör: BETÜL KESİK