AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, partinin emektarlarını iftar programında bir araya getirdi.

Parti’nin kuruluşundan bu yana emek veren teşkilat mensupları, Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman’ın düzenlediği iftar programına katıldı.

BERABERLİK MESAJI VERİLDİ

Birlik, beraberlik mesajlarının ön plana çıktığı programa; Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti 22. Dönem Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ramazan Kurtulmuş, AK Parti önceki dönem İl Başkanı Fikret Karabıyık, partide uzun süre görev alan Orhan Şişman ve çok sayıda partili katıldı.

YAMAN, “DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE BİRLİKTEYİZ”

Programı düzenleyen Başkan Adayı Yaman, “AK Parti’mizin kurulduğu günden bugüne kadar ömrünü ve gönlünü bu davaya adamış tüm AK neferlerimiz ile bir arada olduğumuz “Büyük Aile İftarı”nda buluştuk. Dün ve bugün olduğu gibi bundan sonra da birlikteyiz, birlikte olmaya devam edeceğiz. Davamızın bugüne kadar elde ettiği zaferlere 31 Mart’ta bir yenisini daha ekleyeceğiz. Bilecik’imizin özlediği gerçek belediyecilik hizmetlerine birlikte kavuşturacağız. Biz çalışacağız Bilecik kazanacak.”dedi.

Kaynak: BETÜL KESİK