AK Parti, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam ederken AK Parti’nin Bilecik’teki önemli isimleri bir araya geldi.

AK Parti Bilecik İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bayırköy Belediye Başkanı ve aynı zamanda Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, 22,23 ve 24’üncü Dönem AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz,  AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım ve AK Parti Osmaneli Teşkilatı üyeleri katıldı.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, gerçekleştirilen toplantıya ilişkin “Milletvekilimiz Halil Eldemir, Belediye Başkan Adayımız Mustafa Yaman ve önceki dönem Milletvekilimiz Fahrettin Poyraz’ın katılımıyla Osmaneli Teşkilatımız ile bir araya geldik.” dedi.

“EL ELE VEREREK HEDEFE YÜRÜYORUZ”

 AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman ise, “Hep birlikte Bilecik için el ele verdik. 31 Mart yerel seçimleri için önceki dönem il başkanlarımızla, Merkez ilçe başkanlarımızla, Gençlik kolları başkanlarımızla, Kadın Kolları başkanlarımızla el ele vererek hedefe yürüyoruz. Destek ziyaretlerinden dolayı Osmaneli Belediye başkanımıza ve kıymetli teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: NEVZAT KAPTAN