AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, Ankara’da düzenlenen aday tanıtım toplantısı sonrası döndüğü Bilecik’te sevgi seliyle karşılandı.

İl Başkanlığı önünde toplanan çok sayıda partili tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Yaman, tebrikleri kabul etti. Birçok kişiyle mutluluğunu paylaşan Yaman, burada selamlama yaptıktan sonra partililere hitap etti.

AK Parti’nin abisi olarak bilinen Mustafa Yaman, burada da birlik ve beraberlik mesajı verirken, “ Biz AK Parti ailesi olarak hiçbir zaman hiçbir bölünmeye, hiçbir parçalanmaya asla müsaade etmedik etmeyeceğiz. 5 yıldan beri Bilecik artık AK Parti hizmetleriyle yönetilmeyi çok özledi. O yüzden bizim ayrışmaya değil artık birleşmeye ihtiyacımız var.”dedi.

3 dönem boyunca görev yaptığı Bayırköy belde teşkilatına teşekkür eden Yaman, “ Bir başarı varsa bu teşkilatın başarısıdır. Bizi destekleyen Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Tüm Teşkilatımıza, Bileciklilerimize ve Bayırköylü hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi. KORKMAZ KESİK

Editör: BETÜL KESİK