AK Parti Cumhur İttifakı Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, destekçileriyle birlikte Beşiktaş ve Ertuğrulgazi mahallelerinde coşkulu bir yürüyüş gerçekleştirdi.

Yürüyüşe AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, MHP Bilecik İl Başkanı Talha Özkan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Servet YILDIRIM, MHP Merkez İlçe Başkanı Önder Çakır,  belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adayları ile parti yöneticileri de katılarak Yamanı yalnız bırakmadılar.

Yürüyüşe katılan vatandaşlar, Yaman ve ekibini coşkuyla karşıladı. Mahalle sakinleri Mustafa Yaman ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlar da evlerinin camlarından ve balkonlarından çıkarak destek verdiler.

Mustafa Yaman, yaptığı açıklamada, Beşiktaş ve Ertuğrulgazi mahallelerinin özellikle altyapı, kanalizasyon sorunları ve sosyal alanlar, parklar gibi ihtiyaçlarının farkında olduklarını belirtti. Yaman "1 Nisan'dan itibaren bu sorunları biz çözeceğiz. Bilecik'e gerçek belediyecilik geliyor." ifadelerini kullandı.

Bilecik'te seçimlere birkaç gün kala  AK Parti Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Yamanın bu yürüyüşü, vatandaşlarla iç içe bir kampanya yürüttüğünü ortaya koymuş oldu.

Kaynak: KORKMAZ KESİK