banner401
banner422
banner472

T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
T.C.
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Bilecik Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü
MENKUL MAL SATIŞ İLANI
    6183 sayılı A.A.T.U.H.Kanuna istinaden Kurumumuza borcundan dolayı hacizli olan aşağıda cins, miktar ve muhammen bedeli yazılı menkul mallar satışa çıkarılmıştır.
    Açık arttırmalar  Bahçelievler Mah. Eski Bursa Yolu Cad. No:188 – BİLECİK  (Bilecik Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İhale Salonunda) adresinde yapılacak ve muhammen bedelinin %75'ini ve rüçhanlı alacaklar ile satış masraflarını geçmesi şartı ile en çok arttırana satılacak, istekli bulunmadığı takdirde 11/11/2013 günü aynı yer ve saatlerde ikinci arttırma yapılarak ve bu kez hacizli menkul mal muhammen bedelin % 40 'ını ve rüçhanlı alacaklar ile satış masraflarını geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunacaktır. Satışa iştirak edeceklerden muhammen bedelinin %7,5'i oranında teminat alınacaktır. Teminat olarak 6183 sayılı yasanın 10. md,1,2,3 ve 4. sırada sayılanlar kabul edilecektir. Satış giderleri, tellaliye resmi, KDV ve Damga Vergisi alıcıya aittir.
    Satışa iştirak edecekler ; yanlarında resmi dairelerce kabul edilebilir kimlik belgesi veya katılımın tüzel kişilik olması halinde yetki belgesi ibraz edeceklerdir. Satışa çıkarılan menkul mallar mevcut durumu ile satışa sunulmakta olup , alıcıların menkul malları yerinde bizzat görerek satışa katıldığı kabul edildiğinden, alıcı tarafından hiçbir şekilde itiraz edilemez. Bu konuda yapılan itirazlar reddedilir. Satışa iştirak eden alıcılar, satış şartnamesini okumuş ve şartlarını kabul etmiş sayılacaklardır. Aşağıdaki Listede 1,2,4,5. Sıra numaradaki araçlar  Pelitözü Köyü  BİLECİK adresindeki Gümüş Yedi Emin Otoparkında, 3. sıra numarasındaki araç ise Bozüyük Türe Kardeşler Yedi Emin Otoparkında görülebilir.
    Ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin  satış dosya numaraları ile İl Müdürlüğümüz İcra Takip, Haciz ve Satış Servisine başvurmaları, satış şartnamesinin icra satış dosyasından görülebileceği, masrafın ödenmesi şartı ile şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderileceği, ihalenin feshi davası açanların dosyamıza derkenar sunmaları, derkenar sunulmaması halinde müteakip işlemlere devam edileceği, iş bu ilan tebligat yapılamayan ilgililere tebligat yerine kaim olmak üzere ilan olunur.
(11.10.2013)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner369

banner92

banner504

banner503

banner402

banner406

banner520

banner390

banner510