banner401
banner422
banner472

 T.C BİLECİK İLİ TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME BİRLİĞİ
 T.C
BİLECİK İLİ
TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME BİRLİĞİ
BİRLİK GENEL SEKRETERLİĞİNDEN
İLAN
Bilecik İli Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Birliği demirbaşına kayıtlı olan aşağıda cinsi, markası, modeli ve muhammen bedelleri, geçici teminatları, ihale günü ve saatleri belirtilen ikinci el binek araçlar 2886 sayılı D.İ.K'nun 45.maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile ayrı ayrı satılacaktır.


1)    Araçların ihalesi yukarıda belirtilen gün ve saatlerde Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün Ön İdari Ana Hizmet Binası 2. Katındaki  04 nolu Toplantı Salonunda (Ertuğrulgazi Mah. Ertuğrulgazi Cad. No:38),  Birlik Encümeni huzurunda yapılacaktır.
2)    Satışa çıkarılan 1 ve 2 nolu, 11 EH 460 ve 11 EH 461 plakalı araçlar İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Resmi Araç Park yerinde (Ertuğrulgazi Mah. Ertuğrulgazi Cad. No:38) mesai günleri ve saatleri içerisinde görülebilir.
3)    Şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Satın Alma biriminde ücretsiz görülebilir veya aynı adresten satın alınabilir. İhaleye katılacak isteklilerin ihale dokümanını satın almaları zorunludur.
4)    İhaleye katılacak isteklilerden aşağıdaki belgeler istenecektir.
a)    İhale tarihine göre son iki ay içerisinde alınmış Kanuni İkametgâh Belgesi.
b)    Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası.
c)    İhaleye girmek isteyenlerden ihalesine girecek oldukları  araçların geçici teminatlarını ve şartname bedellerini yatırdıklarına dair banka dekontu veya süresiz teminat mektubu  istenecektir. Her araç için ayrı ayrı olmak üzere Geçici Teminat ve Şartname bedeli Bilecik İli Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Birliğimizin (T.C. Ziraat Bankası Bilecik Şubesi:38796727-5001) ilgili banka hesabına yatırılacaktır.
d)    Gerçek kişilerin T.C. Kimlik Numarasını, Tüzel kişilerin Vergi Kimlik Numarasını bildirmeleri.
e)    Vekâleten ihaleye katılanların Noter tasdikli vekâletnamesi.
f)    Şirket adına ihaleye girenlerin ihaleye girmeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekâletnamesi ve şirketin imza sirküsü.
g)    Araç Şartnamesi imzalanıp, tastiklenerek ihale dosyasına konulacaktır.
h)    İstekliler araçları mahallinde gördüğüne, mevcut haliyle kabul ettiğine ve satın aldıktan sonra herhangi bir tadilat veya onarım talep edemeyeceğine dair Bilecik İli Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Birliği'nden alacakları ''Araç Görme Belgesini'' imzalayıp vereceklerdir.
 5)         Posta yoluyla ihaleye katılmak mümkündür ancak, bu durumda istekli ihale salonunda hazır değilse son ve kesin teklifi zarftaki teklif olarak kabul edilir. Postadaki gecikmeler ve telgraf/faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.
   6)           Satılan araçların bedelleri peşin tahsil edilecek olup  satış bedeli üzerinden  KDV, diğer vergi ve harçlar ayrıca alınacaktır.
7)    Komisyon ihaleleri yapıp yapmamakta serbesttir.
8)    İhaleye ilişkin  0 228 2121011  nolu telefondan Birlik Mali Görevlisi Refik BAŞARAN'dan bilgi edinilebilir.
İlan Olunur.                                                                                         (B-508) (30.11.2013)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner369

banner92

banner504

banner503

banner521

banner402

banner406

banner520

banner390

banner510