banner401
banner422
banner472

T.C. BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ
T.C.
BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ
İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

                         Bilecik İl Özel İdaresine ait, Valilik Makam Hizmetlerinde kullanılan aşağıda cinsi, markası, modeli, muhammen bedeli, geçici teminatı, ihale günü ve saati belirtilen ikinci el binek araç, 2886 sayılı D.İ.K'nun 45. maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile satılacaktır.

Sıra                           MARKASI/              MODELİ /                     MEVCUT     MUHAMMEN      GEÇİCİ
No         PLAKA            CİNSİ                 İMAL YILI      ADEDİ      DURUMU         BEDEL         TEMİNAT     İHALE                İHALE                 ŞARTNAME
                                                                                                                   (KDV HARİÇ)     MİKTARI     TARİHİ               SAATİ                   BEDELİ1
1        11 AN 132          AUDİ                   2005             1             FAAL            54700 TL      1700 TL     06.05.2013         14:00                   50 TL
                                (A6 TDI  Q)


                           1)    İhale yukarıda belirtilen gün ve saatte Bilecik İl Özel İdaresi İl Encümeni Toplantı Salonunda (İdari Bina 2. Kat),  Encümen huzurunda yapılacaktır. Şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde ücretsiz olarak görülebilir veya aynı adresten satın alınabilir. İhaleye katılacak isteklilerin ihale dokümanını satın almaları zorunludur.
                       2)    İhaleye katılacak isteklilerden aşağıdaki belgeler istenecektir.
                   a)     İhale tarihine göre son iki ay içerisinde alınmış Kanuni İkametgâh Belgesi.
                   b)    Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve faks numarası.
                   c)     İhaleye girecek istekliler, şartname bedelini ve geçici teminatını yatırdıklarına dair banka dekontu veya süresiz teminat mektubu verecektir. Geçici Teminat ve Şartname Bedeli, Bilecik İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürlüğünün ilgili banka hesabına yatırılacaktır.
                   d)     Gerçek kişiler T.C. Kimlik Numaralarını, Tüzel kişiler Vergi Kimlik Numaralarını vereceklerdir.
                   e)    Vekâleten ihaleye katılanların noter tasdikli vekâletnamesi ve imza sirküsü, Şirket adına ihaleye girenlerin, ihaleye girmeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekâletnamesi ve şirket yetkilisinin imza sirküsü.
                   f)    Araç Satış Şartnamesinin her sayfası istekli tarafından imzalanıp ihale dosyasına konulacaktır.
                   g)     İstekliler aracı mahallinde görüp mevcut haliyle kabul ettiği ve satın aldıktan sonra herhangi bir tadilat veya onarım talep edemeyeceğine dair, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nden alacakları “Araç Görme Belgesini” imzalayıp vereceklerdir.
              3)   Posta yoluyla ihaleye katılmak mümkündür ancak bu durumda istekli ihale salonunda hazır değilse son ve kesin teklifi zarftaki teklif olarak kabul edilir. Postadaki gecikmeler ve telgraf/faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.
                   4)  Satılan araçların bedelleri peşin tahsil edilecek olup satış bedeli üzerinden KDV, diğer vergi ve harçlar ayrıca alınacaktır.
                   5)     Komisyon ihaleleri yapıp yapmamakta serbesttir.
                   6)     İhale ile ilgili bilgi için; İnternet adresi: “Bilecik@bilecikozelidare.gov.tr. / Tel: 0 228 2121080 / Faks: 0 2282129900 iletişim araçları kullanılabilir.
                          İlan Olunur.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  (B-150)


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner369

banner92

banner504

banner503

banner517

banner402

banner406

banner509

banner515

banner390

banner404

banner510