banner566
banner401
banner422

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı


İHALE İLANI
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı
    “2011 Yılı Mali Destek Programları Etki Değerlendirmesi” için hizmet alım işi herkese açık ihale usulü ile yapılacaktır
    1-Ajansın İrtibat Bilgileri:
    a) Adresi: Yeni Yalova Yolu 4.Km, Buttim İş Merkezi, Buttim Plaza Kat 6, Osmangazi / BURSA
    b) Telefon ve faks numarası: Tel : (224) 211 13 27 - Faks : (224) 211 13 29
    c) Elektronik posta adresi : bebka@bebka.org.tr
    2-İhale Konusu İşin:
    a) Niteliği, türü ve miktarı: 1 adet mali destek programı etki değerlendirmesi
    b)Yapılacağı yer: Ajans merkez ofisi ve ayrıca Bursa, Eskişehir, Bilecik illerinde bulunan 63 farklı proje uygulama noktasında
    c) Süresi: 150 (yüzelli) gün
    3-İhalenin
    a) Usulü: Açık İhale
    b) Yapılacağı yer: Yeni Yalova Yolu 4.Km Buttim İş Merkezi Buttim Plaza Kat 6, Osmangazi / BURSA
    c) Tarihi ve saati: 26.08.2014 (Salı), Saat: 15:00
    4-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
    4.1-İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:
    4.1.1-İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecektir.
    4.1.2- İhale ilanı yayın tarihi itibarı ile Bursa, Eskişehir ve Bilecik illerinden en az birinde resmi ofisi olmak ve personel çalıştırmak
    4.1.3-İhale konusu iş ile ilgili en az 5 adet benzer iş yapmış olmak ve bunu belgelemek.
    4.1.4-İhale Dokümanları olan Teknik ve İdari Şartnamelerde belirtilen teminat koşulu ve diğer bilgi ve belgeleri sunmak.
    4.2-Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler, teknik ve idari şartnamede belirtilmiştir.
    5-Ekonomik açıdan en avantajlı teklif en düşük fiyat esasına göre belirlenecektir.
    6-İhale dokümanı Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği, Yeni Yalova Yolu 4.Km, Buttim İş Merkezi, Buttim Plaza Kat 6, Osmangazi/BURSA adresinden 100 TL ihale doküman bedeli karşılığında temin edilebilir. İhaleye katılmak için ihale dokümanını satın almak zorunludur. Bunun için 100 TL'lik ihale doküman bedelinin Halkbank Bursa/Gazcılar Şubesi TR55 0001 2009 2950 0005 0000 29 IBAN numaralı Ajans hesabına yatırılması ve dekontun Ajansımıza ulaştırılması gerekmektedir.
    7-Teklifler, teklif açılış günü ve saati olan (ihale günü ve saati) 26.08.2014 (Salı), saat 15:00'a kadar Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği, Yeni Yalova Yolu 4.Km, Buttim İş Merkezi, Buttim Plaza Kat 6, Osmangazi/BURSA (ihalenin yapılacağı yer) adresine elden verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. Postada yaşanacak gecikmelerden Ajans sorumlu değildir.
    8- İstekliler tekliflerini, götürü bedel üzerinden vereceklerdir; ihale sonucu, ihale üzerine bırakılan istekliyle götürü bedel sözleşme imzalanacaktır..
    9-İstekliler teklif ettikleri bedelin %3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Teminat, banka teminat mektubu olabileceği gibi, teminatın nakit olarak verilmesi durumunda Ajansın yukarıdaki IBAN numarasına yatırılarak işleme ilişkin banka dekontu teklif mektubunun içinde Ajansa teslim edilecektir.
    10-Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 30 (otuz) takvim günü olmalıdır.
    11-Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu hükümlerine tabi olmadığından, mal ve hizmet alımı ile yapım işlerine ilişkin işi ihale edip etmemekte, kısmen ihale etmekte veya dilediğine kısmen veya tamamen vermekte serbesttir. İhalenin tamamen veya kısmen iptal edilmesi nedeniyle isteklilerce Ajanstan herhangi bir hak talebinde bulunulamaz.
    Kamuoyuna duyurulur.                             (B-301)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner524

banner92

banner503

banner520

banner390

banner510

banner563