banner401
banner422

BİLECİK  İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ
BİLECİK  İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ
TAŞINMAZ MAL KİRALAMA İLANI


    1)Yukarıda nitelikleri belirtilen 1 adet taşınmaz malın 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile belirtilen gün ve saatte Genel Sekreterliğimiz Eğitim Salonunda toplanacak komisyon huzurunda taşınmaz malın kiralama ihalesi yapılacaktır.
    2) İhaleye iştirak etmek isteyenlerin
    a) Geçici teminat bedelinin yatırıldığına dair makbuzun (2886 sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen değerlerden herhangi biri olabilir banka teminat mektubu verilmesi halinde teminat mektubunun geçici, süresiz,limit içi olması ve teyit yazısının da ibrazı gerekir)
    b) Gerçek kişilerin nüfus kaydını gösterir fotoğraflı kimlik örneği, tüzel kişilerin ise siciline kayıtlı olduğu oda veya mesleki teşekkülden 2014 yılı içerisinde alınmış sicil belgesi, ihaleye vekaleten iştirak edecek kişilerin noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri ile birlikte ihale gün ve saatine kadar Komisyon başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir.
    3) İhaleye ait şartname mesai saatleri içinde Genel Sekreterliğimiz merkezi satın alma biriminde bedelsiz olarak görülebilir. İhaleye katılacaklar 20 TL doküman bedeli yatıracaklardır.
    4) Kiralaması yapılacak taşınmaz malın kira bedeli üzerinden KDV alınmayacak,  kira bedeli defaten ödenebilecek veya  aylık veya 3'er aylık dönemler halinde 4 eşit taksitte ödenebilecektir.
    5)Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
    İlan olunur.                                                                                                    (B-445)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner524

banner92

banner503

banner520

banner390

banner510

banner563