banner566
banner401
banner422

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
BİLECİK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

    1- Mülkiyeti Belediyemize ait,aşağıda tabloda nitelikleri ve saatleri belirtilen Bilecik İli, Merkez, Gazipaşa Mahallesi, 32 pafta, 163 ada, 1 parselde kayıtlı, uygulama imar planında bitişik nizam iki kat ticaret alanında (maksimum yükseklik: 7m) bulunan, 305,80 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, Zemin ve l (bir) Normal Katlı Bina vasfındaki taşınmaz üzerinde ve aşağıda tabloda nitelikleri belirtilen taşınmazlar, (bağımsız bölümlere ait dükkanlar) 04.02.2015 tarihinde, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif artırma usulü ile ayrı ayrı satılacaktır.    2-İstekliler, ihaleye ilişkin bilgileri Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden görebilir ve taşınmaz mal satış şartnamesini 500,00-TL(Beşyüztürklirası) ücret karşılığında satın alabilirler.
    3-İstekliler söz konusu gayrimenkulün satış ihalesine katılabilmek için satın alacakları taşınmazların geçici teminatını nakden veya teminat mektubu ile yatırmak zorundadır. Teminat mektubunun süresi en az 90 (doksan) gün süreli olacaktır.
    4-İhaleden doğacak tüm masraflar (Damga vergisi, resmi vergiler, harç, K.D.V. gibi giderler) alıcıya ait olacaktır.
    5-İhaleye girmek için isteklilerde şu şartlar aranır:
    5. 1- Gerçek Kişiler İçin;
    a)Nüfus Cüzdan Sureti,
    b)Tebligat için adres beyanı
    c) Vekaleten ihaleye katılma halinde, istekli adına katılan kişinin ihaleye katılmaya ilişkin yetkisinin bulunduğunu gösteren noter tasdikli vekaletnamesi ile noter tasdikli imza beyannamesi.
    d)Şartnameyi satın aldığını belirten makbuzun aslı,
     e) Geçici teminatın yatırıldığına dair Banka dekontu veya Teminat Mektubu, (Geçici teminatlar, Belediyemizin T.C. Vakıflar Bankası Bilecik Şubesindeki TR28 0001 5001 5800 7293 6061 72 nolu geçici teminat hesabına ihalenin adı belirtilerek yatırılacaktır.
    f) Belediyeye borcu olmadığına dair borcu yoktur belgesi.
    5.2 İstekli tüzel kişilik ise yukarıdaki belgelere ilave olarak ;
    a)Kayıtlı bulunduğu Ticaret Odasından ihale yılı içinde alınmış belge,
    b)Tüzel kişilik adına teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli imza beyannamesi veya imza sirküleri,
    c)Şirketin imza ve yetki sirküleri veya şirket adına ihaleye girecek kimse veya kimselerin bu şirketin vekili olduğuna dair noterden onaylı vekaletname,
    d)İsteklinin ortak girişim olması halinde şekli ve içeriği ilgili mevzuatlarca belirlenen noter tasdikli ortak girişim beyannamesi,
    e)Şirket ya da şahıslardan istenen belgeler, asıl veya noter onaylı suretleri olması gerekmektedir.
    6-Taşınmazın satış ihalesine iştirak edeceklerin, yukarıda ve şartnamede belirtilen belgeler ile birlikte satış şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak ihale günü saat 10:00'a kadar Bilecik Belediyesi Encümen salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Posta, kargo, telgrafla veya internet üzerinden yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
    7-İdare, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 29' uncu maddesi gereği ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
    İlan Olunur.                                                            (B-16)
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner524

banner92

banner503

banner520

banner620

banner390

banner592

banner510