Warning: getimagesize(/home/yarincom/public_html/images/banner/YENY_LOGO__copy.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/yarincom/public_html/amp/functions.php on line 0

Warning: getimagesize(/home/yarincom/public_html/images/banner/logo11.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/yarincom/public_html/amp/functions.php on line 0
“HABER YAPMAZSAM NAMERTİM”

“HABER YAPMAZSAM NAMERTİM”

 

Değerli okuyucularımız birkaç gün önce gazetemizde ve www.yarin11.com internet sitemizde yaptığımız İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis Çelik’in yeni Anayasa Referandumunda “hayır” diyeceklere ağır eleştiri ve hakaretlerin yazıldığı bildiriyi paylaştığı iddia sonrası 'Son Savaş' başlıklı haberim Bilecik kamuoyunda ve ulusalda geniş yankı buldu.

CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, Bakanlığa verdiği soru önergesi ile olayın peşini bırakmadı.

Birçok tebrik telefonu ve mesaj aldım, tabi eleştirenlerde oldu, onlara da saygılıyım ben bu ilde naçizane gazetecilik yapmaya çalışan kardeşinizim.

İki Milli Eğitim Müdürü ile de bir problemim yok, iyi görüştüğümüź Müdürler fakat belgelerini ele geçirdiğim bu paylaşıma bir gazeteci olarak sessiz kalamazdım, herkesin düşüncesine saygım var ama herkes kendi işini yapacak.

Bu iş siyasilerin işi, zaten siyasetçiler referandumda gerekli kampanyalarını yürütecekler. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz Milli Eğitim Müdürleri bu işler ile uğraşacaklarına, Bilecik’in eğitim, öğretim kalitesi çıtasının nasıl üst seviyelere yükseltilebileceğinin peşinde olacaklar.

 “Hayır” yönünde oy kullanacaklara ağır itham ve hakaret içeren bu bildiri “evet” oyu kullanacak olanlar içinde yapılmış olsaydı kesinlikle aynı haberi yapardım.

 “Evet” oyu kullanacaklar için de elinizde bu şekilde hakaret içeren Müdürlerin, bildirimi, paylaşımı varsa belgesini gönderin haber yapmayan namerttir.