GÜNDEM Haberleri Tümü

BAKAN NABİ AVCI KIZ İSTEDİ


            Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi AVCI Bozüyük’te kız istedi.

            Bilecik AK Parti Teşkilatı üyelerinden genç iş adamı Taşkın BİRGÜL  ve Bozüyük Belediyesi Personeli Semra ÇAKIR’ı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Bakan Nabi AVCI’ya eşlik eden isimler arasında Bilecik Valisi Süleyman ELBAN, Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Bilecik AK Parti İl Başkanı Fikret KARABIYIK ve BİRGÜL’ün ailesi  bulundu.


            Bozüyük yeni TOKİ’lerde gerçekleşen kız isteme merasiminin ardından genç çiftin söz yüzüklerini kesen Bakan AVCI; “ Böylesine hayırlı ve güzel bir günde gençlerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Allah mesut etsin, her şey gönüllerine göre olsun” dedi.Yüzüklerin kesilmesinin ardından konuşan Belediye Başkanı Fatih BAKICI ise; “ bu iki genç ve sevdiğimiz kardeşlerimizin böylesine hayırlı günlerinde bizleri yalnız bırakmayarak yoğun programına rağmen yanımızda olan Sayın Bakanımız Nabi AVCI’ya çok teşekkür ediyorum. Genç çifte mutluluklar dilerim” dedi. Yapılan ikramların ardından Bakan Nabi AVCI Eskişehir’de gerçekleştirilecek olan Bilecik’liler gecesine katılmak üzere Bozüyük’ten ayrıldı.  
Yorumlar
  • BU KADAR ŞAŞAAYA GEREK VAR MIYDI?

    bakan avci kizi i̇stedi̇ ve hemen de yüzük takti. nasil oluyor bu? kizi zaten vermi̇şler de bakan i̇şi̇n magazin bölümüne katilmiş.soru 1- damat akp'li̇ olmasa bakan kiz i̇stemeye geli̇r mi̇ydi̇? soru 2- h adi̇ di̇yeli̇m bakan geldi̇ devleti̇n vali̇si̇,komutani,kaymakami,mülki̇ ami̇rler,beledi̇ye başkanlari kisaca tüm protokol da orda.ne gerek var bu kadar şaşaaya? gari̇ban siradan bi̇r vatandaşin bi̇r derdi̇ olsa bu kadar protokole ulaşamaz, ama mevzu akp'li̇ bi̇ri̇yse herkes orda.bu mi̇llet de bunlari yutuyo i̇şte,akp yi̇ne 1. parti̇ ki̇me ne di̇cen abi̇?

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz