BİLECİK Haberleri Tümü

AK PARTİ KURUCU İL BAŞKANI FETÖ’DEN GÖZALTINA ALINDI

 

AK Parti Bilecik kurucu İl Başkanlığı yapan Avukat Metin Yücel, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında Bilecik’te 12 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alının isimler arasında 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Adelet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Bilecik’te kuruluşunda yer alan ve kurucu İl Başkanı olan avukat Metin Yücel de bulunuyor. 


Bilecik Emniyeti tarafından sabah saatlerinde yapılan operasyonda Yücel’in  evinde ve işyerinde arama yapıldı. Bilgisayarlarına ve bazı belgelere el konulduğu öğrenilen Yücel, Bilecik Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünün ardından sorgulanmak üzere Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Metin Yüceli 2001 yılında AK Parti Bilecik kurucu üyeliği yapmış ve ilk AK Parti İl Başkanı olmuştu. Yücel, geçtiğimiz dönemlerde AK Parti’den Belediye Başkan adayı ve Milletvekili aday adayı olmuştu. Belediye Başkanlığına ve Milletvekilliği adaylığına seçilemeyen Yücel, ardından AK Parti’den ayrılmıştı. 

Yorumlar
 • BABA HAKKI

  hafta sonu çocuklar fetönün kasedini dinlemeye kalırsa babaları zaman,aksiyon sızıntıya abone olursa tabi fem onları birinci yapar kalmazsa abone olmazsa çocuklarla hiç ilgilenmez bu teröristler

 • Misafir

  LYS Bilecik birincisi FEM Dershanesinden. Bilecik in sevilen avukatlarından Av.Metin Yücel in oglu Fatih Yücel FEM Dershanesi öğrencisi birinci oldu.

 • zafer

  ekmeğini yediniz çayını içtiniz ... neymiş şimdi fetöymüş terör örgütüymüş.. kimse inanmıyor..mecburiyetten inanmış gibi davranıyor... cılız karakteri kadar cılız sesi çıkıyor insanımızın... vakti zamanında yalçınkya şimdilerde fem e çocuklarınızı kayıt ettirmek için yalvarmayan yotur aranızda... hekesin bir şekilde bu insanlarla işi oldu...bir araya geldi... o zaman fark edemediyseniz terörist olduğu vayy sizin aklınıza yok eğer hala inanmayı inanmış gibi ses çıkarmıyorsanız tühhh sizin karakterinize... bu adamların masum olduğunu öğrenince özür kuyrukları olacak bu adamların önünde..

 • Benerci

  Hepsi aynı bunların enişte kayınço

 • hami

  aynı tayfadan

 • Misafir

  Olur böyle vakalar.. Baba terzi Yusuf açıklar.

 • sol duyu

  yoo senin baban

 • VATANDAŞ#

  Metin Yücel suan akp ile anılmak istendiğini sanmıyorum ... eminim demeç verebilme imkanı olsa kendini tanımıyorum ama ben olsam derdim akp ile adımı anacaginiza fetö ile anın daha iyi derdim ... suçsuz insanlara yapılan eziyetleri darbeciler yapmadı 80 darbesinde bu kadar bayanın içeri alındığını hatırlamıyorum ... ar namus kalmadı bunlar da ... Hırsız da zaten bunlar aranmaz

 • Sağ duyu

  Bu Metin yücel vezirhan eski belediye başkanı Yusuf fidanın eniştesi değil mi?

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz