KOCA YÜREKLİ ADAMLARDAN MİNİK YÜREKLERE YARDIM ELİ

Osmaneli Merkez Avcılar Kulübü, ilçenin köylerinde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyecek yardımında bulundu.
Osmaneli Merkez Avcılar Kulübü, ilçenin köylerinde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyecek yardımında bulundu. “Bir mont da sen ver, minik bir yüreği ısıt” isimli kampanya kapsamında köylere yardım götüren Osmanelili avcılar, bu duyarlı davranışlarıyla büyük takdir topladılar.  

Kulüp Başkanı Mustafa ÖKTEM gazetemize yaptığı açıklamada; “Kendi imkanlarımızla topladığımız kışlık kıyafet ve bir miktar parayı bir köyümüzdeki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza dağıttık. Minik kardeşlerimizin onurlarını zedelememek adına onlarla fotoğraf çektirmeme kararı alınmıştır. Bu soğuk kış günlerinde böylesine güzel bir kampanya ile geleceğimizi bir nebze de olsa ısıtmak bizlere mutluluğun en güzelini yaşatmaktadır. Köylerimizden gelecek talepler doğrultusunda bu tarz çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu tarz organizasyonlarda hizmet vermek bize inanılmaz keyif veriyor. Keyifli olduğu kadar hayırlı bir iş yaptığımızı da düşünüyoruz. Bu düşünceyle hareket ederek kampanyaya destek veren tüm arkadaşlarıma, O minik yürekler ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haberler