“NİCE YARIN’LI YILLAR”

Milletvekili Yaşar Tüzün’den anlamlı kutlama mesajıCHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 49. kuruluş yıldönümü münasebetiyle gazetemize tebrik mesajı gönderdi. Gazetemizin yayın hayatını tarafsız, ilkeli, doğru ve basın etiğine saygılı bir şekilde 49 yıldır sürdürdüğünü belirten Tüzün, açıklamasında “Yarınlarımıza ışık tutacak nice YARIN’lı yıllar dilerim” ifadelerini kullandı. Tüzün mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm güçlüklere rağmen 49 yıldır yayın yaşamını tarafsız, basın etiğine saygılı bir biçimde sürdürmeyi başaran Yarın Gazetesi’ni kutlar nice başarılı yayın yılları dileriz.

Yarım asra yaklaşan bir süredir soluksuz ve kesintisiz bir biçimde ilkeli yayın politikası ile toplumumuzun gözü, kulağı, sesi ve soluğu olan Yarın Gazetesi’nin ekonomik ve sosyal olarak hızla büyüyen ve gelişen ilimiz Bilecik’e katkısı azımsanamayacak derecede büyüktür.

İlk günden bu yana yapılan doğru ve ilkeli habercilikte emeği geçen kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden matbaa emekçilerine, dağıtıcısından okuyucusuna kadar herkesi kutlar, yarınlarımıza ışık tutacak nice YARIN’lı yıllar dilerim.”

Haberler