BİLECİK; TURİSTİK YERLERİ, TARİHİ, KÜLTÜREL VE DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE TV EKRANLARINDA

Tarih, kültür ve sanat şehri Bilecik; turistik yerleri, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle televizyon ekranlarına taşındı.

 

Bilecik Belediyesi tarafından ilimizi tanıtıcı faaliyetler kapsamında ulusal anlamda yayın yapan birçok televizyon kanalı, Bilecik'in gezilip görülecek mekanlarını da anlatan çeşitli programı izleyicilerle buluşturuyor.

Her fırsatta şehrimizi tanıtan ve sesini duyuran Bilecik Belediyesi bu anlamda,  TV NET ekranlarında Derya Uğuröner'in sunduğu ''Gezgin'' adlı programdaki güzel görüntüleri, değerli izleyicilerimizle paylaşıyor.

Bilecik'in yöresel kıyafetleri, gelenekleri, güzel tatların olduğu yemeklerin anlatıldğı ''Gezgin'' programında ayrıca; Kınık Çömleği, Kınık Köyü Eko Turizmi, Bilecik'teki Osmanlı El Sanatlı Merkezi'nde Bilecik Bezi ile köy yaşantısına ait güzel görüntüler anlatıldı.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen fiziki, kültürel ve sosyal alandaki hizmetlerin yanı sıra şehrin turistik değerleri, ekonomik yapısı, zengin tarihi ve doğal güzelliklerinin de anlatıldığı program, 31 Ağustos 2014 Pazar günü saat 18:00'de ekranlarda yer alacak. 

Haberler