1 AĞIR YARALI

Osmaneli dört yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden ve minibüs durağına giren sürücü 1 kişinin ağır yaralanmasına neden oldu.Önceki akşam saat 20:30 sularında Osmaneli dört yol kavşağında görünmez bir kaza meydana geldi.

İsa Demir yönetimindeki 11 SK 363 plakalı araç aşırı hızla giderken önüne kedi çıkması sonucu hayvanı ezmemek için direksiyonu kırınca dört yol kavşağındaki minibüs durağına doğru gitmeye başladı .O anda durakta bekleyen 4 kişi aracı farketti ve kaçmaya başladılar . 3 kişi kaçmayı başarırken Davut Güven (33) kaçmayı başaramadı ve hızlı gelen araç Güven’i 10 metre fırlattı. 10 metre ileriye fırlayan ve kafasını yere vuran Güven ağır yaralandı. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis Ambulansı ile Bilecik Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı Davut Güven’in hayati tehlikesi bulunmazken yüzünün sağ tarafında ciddi yara meydana geldiği sağ kolunda kırık oluştuğu ve alçıya alındığı öğrenildi. Polis kazaya ilişkin soruşturma başlatırken araç sürücüsü İsa Demir göz altına alındı.Osmaneli’de trafik neden yok?

Gençler mahalle aralarında sürat yaparak fink atıyor


Bu arada kazada yaralanan Davut Güven’in yakınları Osmaneli’de Trafik biriminin Bilecik’e kaydırıldığını Osmaneli’de Trafik ekiplerinin bulunmadığını bu yüzden Osmaneli’de gençlerin özellikle mahalle aralarında geceleri aşırı hız yaparak tehlike saçtığını iddiai ettiler.Kaza yapan gencinde aşırır süratli olduğunu belirten Davut Güven’in yakınları böyle bir şeyin yaşanacağını zaten tahmin ettiklerini Emniyet yetkililerinin bu duruma bir çözüm bulmasını istediler.

Haberler