VALİ BÜYÜKAKIN BİOSUN ENTEGRE KATI ATIK YÖNETİM TESİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

"YENİLİKÇİ VE REKABETÇİ TESİSLER İLİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMLİ"

Vali Tahir Büyükakın, büyük önem verdiği ve periyodik aralıklarla gerçekleştirdiği sanayi kuruluşu ziyaretini Kızıldamlar Köyü'ndeki Biosun Entegre Katı Atık Yönetimi Tesisi ve Pazaryeri'nde hizmet veren Organomineral Gübre Üretim Tesisi'ne gerçekleştirdi.


Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mefail Ateş ve Bilecik İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant'ın kendisine eşlik ettiği ziyaretlerde her iki tesisi de büyük bir titizlikle inceleyen ve çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Büyükakın, "Biosun Entegre Katı Atık Yönetimi Tesisi ve Organomineral Gübre Üretim Tesisi'nde incelemelerde bulunduk. Yönetim Kurulu Başkanı Jan Nahum ve yöneticiler tesis ve üretim sürecine dair önemli bilgiler verdi. Tesislerin dünya ölçeğinde yenilikçi ve rekabetçi oluşu ilimiz ve ülkemiz acısından çok önemli. Başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Biosun Entegre Katı Atık Yönetimi Tesisi Yönetim Kurulu Başkanı Jan Nahum da Vali Büyükakın'a ziyaretinden ve sanayiciye verdiği önemden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.

Haberler